Posilovna

Naše fitcentrum je kompletně vybaveno nejnovější řadou strojů od firmy Grünsport, která představuje absolutní špičku v tuzemském fitness.

Je určena nejen pro MUŽE k vypracování postavy, ale také pro ŽENY ke zpevnění a formování vybraných partií těla.
Jste-li v oblasti fitness nováčkem anebo byste rád(a) začal(a) cvičit lépe a pod dohledem profesionálního trenéra, využijte služeb osobního trenéra a tím se vyvarujete poškození zdraví nesprávným cvičením, stejně jako chyb ve stravování. Pod odborným vedením dosáhnete lepších a rychlejších výsledků při hubnutí a tvarování postavy. Osobní trenér Vám sestaví vhodný cvičební plán a tím pomůže zefektivnit Vaši úsilí.

Osobní cvičební plán je sestaven na základě požadavků klienta a s důsledným přihlédnutím k jeho fyzickým předpokladům pro fitness cvičení, současnému zdravotnímu stavu a věku. Takto pečlivě zpracovaný osobní cvičební plán je základem pro úspěšné a trvalé výsledky (zhubnutí, vytvarování postavy či zlepšení fyzické kondice).
Kombinace speciálního jídelníčku a individuálního cvičebního plánu je osvědčená metoda k úspěšným výsledkům při hubnutí.
Díky pravidelným konzultacím s osobním trenérem bude pro Vás jednodušší předepsaný dietetický plán dodržovat.

V našem fitbaru můžete zakoupit kvalitní a osvědčené doplňky stravy od zavedených firem NUTREND a SCITEC NUTRITION.


Osobní trénink je odborně vedené cvičení se zaměřením na individuální potřeby a přání klienta. S osobním trenérem dosáhnete Vašich cílů (kvůli kterým jste přišli do fitness centra) bezpečným způsobem, efektivně a v co nejkratší možné době. Neustálé sledování a přizpůsobování Vašeho tréninkového plánu, odborný dohled a motivování vedou k tomu, že Vašich cílů dosáhnete mnohem snadněji a ještě Vás to bude bavit. Podstatou osobního tréninku je individuální přístup, který respektuje Váš zdravotní stav, časové možnosti, oblibu určité pohybové aktivity i mnohé další Vaše požadavky.

Vy nám sdělíte Váš cíl a my Vám nejen poradíme, jak ho dosáhnout, ale také Vám s jeho dosažením pomůžeme.